Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Marka : UnicornDomain

DİKKAT: Bu ürün bir hosting hizmetidir ve sadece  www.unicorndomain.net üzerinden hizmet verilecektir. Sipariş oluşturduktan sonra www.unicorndomain.net adresine üye olup destek panelinden bir destek talebi oluşturup sipariş numaranızı yazmanız gerekmektedir. Hizmetiniz mesai saatleri içerisinde 1 saat içerisinde aktif edilecektir. 

2 CPU çekirdek
ölçülmeyen SSD Disk Space
2 GB RAM
ölçülmeyen Bant genişliği
1 Website Host et
Sınırsız E-posta Hesabı


Websiteniz için Cloud Hosting ne ifade ediyor?  

 

Çok Hızlı Yükleme Süresi

Tam SSD depolama alanı, yüksek düzeyde optimize edilmiş sunucular ve son teknoloji ürünü NGINX önbellekleme ile web sitelerini sınıfının en iyisi hızlarda barındırın.
 
 

Anında Ölçeklendirme

Trafiğiniz artıkça taşıma işlemi yapmanıza gerek yok.Tek tıklama ile kaynaklarınızı artırın - yeniden başlatmadan anında RAM ve CPU ekleyin.
 
 

Yönetim için cPanel

Paylaşımlı Hosting gibi - web sitenizi, e-posta ve alt alan adları gibi ilişkili hizmetleri cPanel'in basitliği ve kolaylığıyla yönetin.
 
 

Tamamen yönetilebilen sunucular

Sunucu yönetimi, eklemeler ve hata düzeltmeleri, web sitenizi oluşturmaya ve çalıştırmaya odaklanabilmenizi sağlamak için uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilir.
 
 

Hızlı Kurulum

Cloud Hosting paketinizi satın alma işleminizi tamamladığınız andan itibaren kullanabilirsiniz - gecikme yok, ekstra kurulumlar yok!
 
 

Tek tıkla Uygulama yükleyici

Web sitenizi hızlı bir şekilde kurmaya başlamak için 100'den fazla uygulama ve CMS arasından seçim yapın.Cloud Hosting Nedir?

Cloud Hosting, Paylaşımlı Hosting'in daha hızlı ve daha gelişmiş bir biçimidir. Basit ve bilindik cPanel'e erişmenizi sağlar ve güçlü Bulut Teknolojileri tarafından desteklenir.Cloud Hosting, RAM ve CPU kaynaklarınızı ölçeklendirme gücü verir ve full bir SSD sunucusunda çalıştırılır.


Cloud Hosting ile Paylaşımlı Hosting arasındaki fark nedir?

Cloud Hosting ve Shared Hosting arasındaki temel fark, her iki ürünü de destekleyen temel teknolojidir. Cloud hosting ile Paylaşımlı Hosting'in sunduğu her şeyi ve CPU'nuzu ve RAM'inizi ölçeklendirme yeteneğine ve tüm SSD sunucu yığınıyla web siteniz için ekstra bir destek elde edersiniz.

SSD nedir ve HDD sunucudan farkı nedir?

SSD bir tür depolama teknolojisidir. Mevcut HDD depolama biriminden çok daha hızlı bir depolama alanıdır. Daha hızlı depolama, verilerinizin depolama alanınıza daha hızlı yazılması ve okunması anlamına gelir. Bu, web sitelerinizin SSD depolama alanında çalışıyorsa daha hızlı yükleneceği anlamına gelir.

Varnish Cache Nedir?

Varnish Cache websitenizi yüzde bin oranına kadar hızlandırabilecek güçte bir web uygulamaları hızlandırıcısıdır. Genellikle içeriği fazla olan dinamik websiteleri için kullanılır. Yüksek trafiğe sahip Wikipedia gibi prestijli siteler, The New York Times, The Guardian, The Hindu, Corriere della Sera gibi online gazeteler, Facebook, Twitter, Vimeo, ve Tumblr gibi online medya ve içerik siteleri cloud teknolojisini kullanmaktalar. Top 10000 websitesinin ortalama 10'da biri bu teknolojiden yararlanmaktadır.

Ek CPU ve RAM için limit nedir?

Cloud Hosting planlarınıza ekstra olarak 8 GB RAM ve 8 Core'a kadar ekleyebilirsiniz.

Cloud Hosting ile birlikte tek tıkla yüklenebilecek kodlar veriyor musunuz?

Evet. Paketinizde hali hazırda bulunan 'Çabuk Yükle' imkanı veriyoruz.

Paket Yükselme/ düşürme mümkün mü?

Hayır, planınızda upgrade/downgrade imkanı bulunmamaktadır. Ancak, ekstra RAM ve CPU satın alabilirsiniz.

Yedekleme politikası nasıldır?

Cloud server'larını haftalık olarak biz yedeklemekteyiz. Eğer talebiniz olursa internet, veritabanı ve e-posta içeriğinizi bu yedeklerden geri oluşturabiliriz. Ancak bunun acil durum kurtarma prosedürü olarak kabul edilmesini ve kendi yedeklemelerinizi yapmanızı şiddetle tavsiye ederiz. cPanel kullanark yedeklemelerinizi yapabilirsiniz.

www.alisveriskenti.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}

Unicorn Domain Hizmetleri

Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor